Fotografia sferyczna 360°

     Przygotowujemy fotografię sferyczną, do osadzenia na stronie internetowej lub do opublikowania na portalu Facebook.

     Tworzymy zdjęcia sferyczne, za pomocą apartu cyfrowego, powstają one z połączenia od 6 – 24 zdjęć zależnie od potrzeb.  Po złożeniu zdjęć w całość otrzymujemy fotografię sferyczną, która składa się z około 60 milionów pikseli. Jest to bardzo dobra jakość, przewyższająca parametrami zdjęcia wykonane zwykłymi aparatami sferycznymi.

*Do ceny za zdjęcia należy doliczyć opłatę za dojazd. Zdjęcia i spacery wykonujemy na terenie całej Polski, ceny za dojazd do klienta są liczone indywidualnie (zależnie od kilometrów plus koszt noclegów), za pracę w Poznaniu i ościennych gminach nie pobieramy opłat.

Spacery wirtualne

Tworzymy spacery  wirtualne,  jest to połączenie w całość zdjęć sferycznych, tak aby odwiedzający mógł zwiedzić poszczególne sceny.

 

 Miejsce na Twój spacer

   Z połączenia zdjęć sferycznych powstaje spacer.  Każda scena może zostać wzbogacona o dodatkowe punkty tzw. hotspoty, dzięki którym odwiedzający może zobaczyć zbliżenie konkretnego elementu lub jego opis. Spacer może stanowić porównanie tego samego miejsca np. przed i po remoncie lub jakiejś zmianie.
  • Pierwsze dwa hotspoty w każedej scenie gratis, kolejne 20zł/sztukę

  • od 1-3 zdjęć sferycznych 200 zł/sztuka*


    od 4-8 zdjęć sferycznych 160 zł/sztuka*

    z naszym logo VIRALSTUDIO.PL „na podłodze” 140 zł/sztuka*


    od 9 zdjęć wzwyż 120 zł/sztuka*

    z naszym logo VIRALSTUDIO.PL „na podłodze” 100zł/sztuka*

*Do ceny za zdjęcia tworzące spacer należy doliczyć opłatę za dojazd. Zdjęcia i spacery wykonujemy na terenie całej Polski, ceny za dojazd do klienta są liczone indywidualnie (zależnie od kilometrów plus koszt noclegów), za pracę w Poznaniu i ościennych gminach nie pobieramy opłat.

Zapraszamy do kontaktu

biuro@viralstudio.pl

lub tel. 660 458 753 oddzwaniamy

pierwszy raz najlepiej wysłać smsa np. „w sprawie strony” będziemy wiedzieć, że to nie kolejna reklama

Facebook

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij